geomembrana wytłaczana z PEHD
VENTFOL

www.geosyntetyki.lut.pl geosyntetyki   kontakt 

PEHD     Kubełkowa         Folia EPDM
 
Geowłóknina
Geosiatka
Geotkanina
Mata przestrzenna
Geokrata
Biowłóknina   EkoMata
Geomembrana
Gabiony, kosze
Kratka trawnikowa

Kontakt:
tel.   531 680 530

biuro@surobud.com.pl

SUROBUD
Marian Słobiński


O (nie)używaniu ciasteczek przez serwis.

Folie kubełkowe - Geomembrany kubełkowe.

VENTFOL, geomembrany wytłaczane PEHD

Geomembrana PEHD, HDPE kubełkowa Ventfol Wytłaczane membrany z polietylenu wysokiej gęstości. Szeroki zakres gramatur i odpowiednio dobrane parametry powodują, że geomembrany Ventfol znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie

VENTFOL Standard

Geomembrany do stosowania m. in. w systemach izolacji przeciwwilgociowej, tak w budownictwie mieszkaniowym jak i w przemysłowym, przystosowana do umiarkowanych warunków gruntowych oraz umiarkowanych obciążen - to VENTFOL Standard. Łatwa w montażu.

VENTFOL Super

jest membraną z polietylenu wysokiej gęstości (HDPE) o zwiększonej gramaturze i optymalne dobranej wytrzymałości mechanicznej , sprawdzona w warunkach podwyższonego zagrożenia uszkodzeń mechanicznych jak i wymagających warunków gruntowych

VENTFOL Strong

to geomembrana zaprojektowana do przenoszenia dużych obciążeń mechanicznych. Przeznaczona do budowy izolacji zwłaszcza w inżynierii lądowe np. szczelne rowy meliorqcyjne dróg.

VENTFOL Extra

geomembrana HDPE zaprojektowana do dużych obciążeń mechanicznych (naciski, rozerwania, rozciąganie), do gruntów zawierających ostro krawędziowy materiał skalny, szczególnie sprawdza się w praypadku głębokich garaży podziemnych, pbciążonych przyczółków mostowych i wszelkiego rodzaju budownictwie inżynieryjnym np. tunele, mosty, przepusty.

VENTFOL Power

geomembrana zaliczana dogrupy folii o największej gramaturze, przystosowana do ekstemalnie trudnych warunków i pod względem obciążeń. Szczególnie chętnie używana w projektach np.: drogownictwo, budowa tuneli, kolejnictwo.

VENTFOL - wodoszczelność i wysoka odporność.

Geomembrany VENTFOL o gramaturze 500 g/2 i większej (Super Stong, Extra, Power) doskonale sprawdzają się w miejscach gdzie wymagana jest duża wytrzymałość na ściskanie, uderzenia i naciski powierzchniowe np. głębokie wielokondygnacyjne garaże, przyczólki mostów, nasypów kolejowych. Geomembrany eliminują możliwość uszkodzenia mechanicznego zewnętrznej bitumicznej warstwy izolacyjnej fundamentów i konstrukcji inżynieryjnych w czasie zasypywania oraz zabezpiecza izolację podaczas osiadania gruntu.

Mocowanie_geomembrany_HDPE ...


Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tym serwisie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.
Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu handlowego.

www.geosyntetyki.lut.pl